O Mnie

Z wykształcenia jestem magistrem fizjoterapii, instruktorem odnowy biologicznej i muzycznych form aktywności ruchowej -2003.

Od roku 2005 do 2011 Instruktor Masażu w Placówce szkoleniowej "Heros" w Gdańsku. Obecnie z radości masuję i uczę technik masażu zwłaszcza przepięknej formy pracy z ciałem zwanej KINO MANA z Hawajów , czyli hawajskiej sztuki dotyku LOMI LOMI NUI !!!

Odkąd sięgam pamięcią, moim głównym motorem działania w nauce i pracy była chęć i pragnienie pomaganiu ludziom w łagodzeniu ich dolegliwości fizycznych i psychicznych. Spośród wielu metod leczniczych staram się wybierać takie, które przynoszą najszybsze i najtrwalsze efekty.

Masaż Lomi Lomi Nui poznałam kilka lat temu (2006). To niezwykłe wydarzenie i kontakt ze wspaniałymi nauczycielami z Hawajów i z Polski  sprawiły, że moje życie zmieniło się diametralnie. Lomi pozwoliło mi się otworzyć bardziej na świat , ludzi i pracę z ciałem . W tej niezwykłej metodzie odkryłam to co jest dla człowieka najważniejsze - HA-WAI- I  , czyli :Ha -powietrze  , Wai - woda , I- ruch Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz poznaniu wielu technik  masażu , fizjologii i psychologii człowieka  moja praca z ciałem przybrała formę holistyczna , nazywam ja  teraz „Sztuką Dotyku” - the ART of  TOUCH 

Zapraszam serdecznie!