Wiecej o kursie Lomi Lomi

Zapraszamy na spotkanie z duchem starożytnych hawajskich

uzdrowicieli-kahunów

 W programie :

- nauka masażu LOMI LOMI NUI  ,

- hawajskie medytacje i rytuały,

- filozofia HUNY ,

-  techniki automasażu i nauka oddechu ,

- taniec HULA i tradycyjne pieśni hawajskie,

- KAHILOA pradawny  masaż żywiołami

 

Kurs masażu jest prowadzony zgodnie z wymogami i systemem Aloha

International z Hawajów - organizacji szerzącej hawajską wiedzę na całym

świecie. Dyplom Aloha International w języku polskim lub angielskim otrzymuje się po

ukończeniu dwóch spotkań pięciodniowych .

( Kino Mana I i II )

 

Tej uzdrawiającej pracy z ciałem KINO MANA może nauczyć się każdy, wystarczy, że powie TAK.

Po kursie możesz pracować jako masażysta albo dzielić się tym cudownym dotykiem tylko z rodziną i najbliższymi.

Na koniec szkolenia , który składa się z dwóch pięciodniowych szkoleń   każdy  otrzymuje certyfikat  zgodny z wymogami Aloha International  .

 

Podczas warsztatów poznajemy:

  • masaż Lomi Lomi Nui

Masaż to nie tylko sama technika. To także odpowiednia koncentracja, uwaga, skupienie pełne miłości i oddania dla klienta. Dzięki masażowi doskonalimy swoją wrażliwość i intuicję, jesteśmy tu i teraz, pełni radości i uważności przekazujemy miłość, spokój naszym klientom. Lomi Lomi Nui to także świadomy, głęboki i energetyzujący oddech.

  • techniki automasażu

Pozwolą nam rozpoznać i uwolnić własne napięcia, dzięki czemu nasza wewnętrzna energia będzie płynęła bez przeszkód. Poznając swoje ciało, jego blokady i napięcia uczymy się rozpoznawać jego potrzeby. Automasaż pozwala przywrócić i zachować dobrą kondycję. Ucząc się swojego ciała, łatwiej będzie potem „czytać” ciała pacjentów.

  • podstawowe zasady huny, hawajskiej filozofii życia

Poznając te zasady uczymy się zaufania do siebie, rozpoznawania swoich przekonań, kształtowania własnej przyszłości. A nade wszystko odkrywamy, że to my sami jesteśmy odpowiedzialni za nasze życie. Jesteśmy jego twórcami. Żyjąc według tej zasady możemy osiągnąć wewnętrzną harmonię, radość i szczęście.

  • hawajskie tańce Hula

Tańce Hula są wyrazem radości życia, miłości do siebie i otaczającego świata. Uczą ważnych umiejętności; skupienia, uważności, relaksu. Rozbudzają wewnętrzny ogień, dodają gracji ruchów, lekkości i płynności. Taniec jest świetnym przygotowaniem do masażu. Daje moc i delikatność oraz wytrzymałość potrzebną w praktyce masażu.

  • hawajskie medytacje i rytuały

Dla Hawajczyków komunikowanie się z przyrodą jest potrzebą serca. Żyją z nią w zgodzie i harmonii. Od niej czerpią energię do życia i inspiracje do działania. W poznanych medytacjach i rytuałach uczymy się powiększania poziomu własnej energii by móc wykorzystać ją dla własnego wzrostu i rozwoju, realizacji zamierzeń, a także by pomagać innym. Obserwowanie wschodu słońca jest naprawdę niezwykłym przeżyciem jeśli z uwagą wsłuchamy się w jego rytm.

  • hawajski masaż żywiołów Kahi Loa

To szamański masaż hawajski wykorzystujący energie żywiołów. Podczas masażu pracujemy z uzdrawiającymi siłami ognia, wiatru, wody, kamieni, roślin, zwierząt i ludzi. Bardzo piękny i poruszający wyobraźnię masaż.

ZASADY SZKOLENIA MASAŻU LOMI LOMI NUI

Podstawowy trening prowadzimy w cyklu 2 pięciodniowych spotkań. Odbywają się one jeden raz w miesiącu. Wszyscy chętni mogą kontynuować naukę na warsztatach dla zaawansowanych, prowadzonych przez nauczycielkę z Hawajów, Susan Pa'iniu Floyd, która przyjeżdża do Polski co roku.

Nauka odbywa się w małych grupach  i koncentruje się na przekazaniu podstawowej wiedzy i umiejętności pozwalających na samodzielne wykonywanie masażu zgodnie z tradycyjnym przekazem. Jeżeli uczestnik nie może wziąć udziału w którymś z zajęć cyklu, możliwa jest kontynuacja na najbliższych następnych zajęciach. Grupa prowadzona jest na zasadzie "otwartej" – tak, jak to się dzieje na Hawajach. Oznacza to, że są w niej osoby już zaawansowane, jak również właśnie rozpoczynające.

Kurs masażu jest prowadzony zgodnie z wymogami i systemem Aloha International z Hawajów – organizacji szerzącej hawajską wiedzę na całym świecie. Kursy odbywają się na Hawajach, w USA, Japonii, Szwajcarii, Niemczech, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Polsce.