Kurs Lomi na wyspie Gozo

Poczuj moc Lomi i moc Wyspy  Gozo, po której to stąpały pradawne boginie a ich ślady pozostały
w postaci megalitycznych świątyń i rzeźb. Gozo usytuowane zaledwie 6 km od północnego wybrzeża Malty, często uchodzi za jej miniaturę. Pod  wieloma względami jest to prawda. Małe pola poprzedzielane kamiennymi murkami, domy 
o płaskich dachach i niewiarygodnie niebieskie morze istotnie bardzo przypominają Maltę. Jest tu jednak dużo spokojniej, bardziej sielsko i zielono, życie zaś toczy się wolniej, ulice są schludniejsze, a plaże mniej zatłoczone. Patrząc na szeroką dolinę Ramla i wielką połać piasku u jej wylotu, łatwo zrozumieć, dlaczego właśnie w grocie na Gozo, jak głosi legenda,  piękna  nimfa  Kalipso więziła przez 7 lat Odyseusza wracającego z wojny trojańskiej :)

 

Zapraszam serdecznie na kurs masażu Lomi Lomi Nui i pracy z ciałem KINO MANA, po którym otrzymasz dyplom uprawniający do wykonywania tego masażu zarówno  profesjonalnie jak i w i rodziny! Zapewniam, że każdy może się tego nauczyć i nie ma znaczenia czy kiedykolwiek wcześniej miałeś kontakt z masażem czy też nie. Świat nie ma ograniczeń i Ty również możesz stać się masażystą, uzdrowicielem
i szamanem.

nauka masażu LOMI LOMI NUI,

hawajskie medytacje
i rytuały,

- filozofia HUNY,

-    techniki automasażu
i
nauka oddechu,

- taniec HULA i tradycyjne pieśni hawajskie,

- KAHILOA pradawny  masaż żywiołami ,

- ZWIEDZANIE WYSPY I DUŻO INNYCH ATRAKCJI 

TAKŻE KULINARNYCH 

 

 Zapraszam serdecznie na  5- cio  dniowe kursy hawajskiej  sztuki dotyku na Gozo - wyspie Malty 

 Kurs zaczyna sie wieczorem ok.godziny 17.00 i  konczy sie ostatniego dnia ok. godziny 20.00

Koszt kursu z zakwaterowaniem i wyzywieniem  :

550 eur 

 cena kursu obejmuje :

-5-cio dniowe warsztaty (zajęcia + materiały)
- codzienne atrakcje, wycieczki, wynajęcie samochodu
- noclegi i wyżywienie 
- odbiór z promu na Gozo i dowóz przed wyjazdem

Dodatkowe koszty:
przelot (z Polski Ryanair - Wrocław , Kraków , Gdansk , Poznan ok 450 PLN lub Wizzair z Gdańska i Warszawy - podobna cena  )
transport z lotniska na prom aby dostać się na Gozo    (Luga-Cirkawwa) : autobus 1,50 eur  (2x) ; prom 4,65 eur  (placi sie 1 x) lub zorganizowany transport samochodem 25 Euro (2x) - większe grupy dzielą koszty
gdy znane są już daty i godziny lotów pomagamy w dobraniu odpowiedniej opcji dostania się na Gozo ! opcjonalny wcześniejszy/ późniejszy pobyt 25 Euro za dobę ( opcja dla wcześniejszych przylotów i późniejszych odlotów ) 

Aby zarezerwowac miejsce wymagana jest bezzwrotna zaliczka w wysokosci 150 euro 

prosze o przeslanie maila zgloszeniowego : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

numer kontaktowy : +48 695992641 lub +35677366012

liczy się kolejność zaliczek a  ilość miejsc jest  ograniczona - tylko małe grupy do 6 osob maksymalnie !                                             

 

Informacje i zgłoszenia :  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.