Jedz,kochaj i tancz hula na wyspie Gozo

Czy chciał(a)byś odpocząć w pięknym miejscu nad Morzem Śródziemnym? Szukasz miejsca, które może zaoferować ci spokój, luksus, pyszne posiłki i pracę z ciałem, która ukoi twój zmęczony umysł i zestresowane ciało? Chcesz doświadczyć hawajskiego tańca, który pozwoli Ci rozluźnić ciało, wyciszyć umysł i rozruszać biodra? Zapomniałaś/eś już jak wygląda wschód słońca? Lub, co gorsza, nigdy wschodu słońca nie widziałaś/eś? Jesteś zmęczona/y światem, który nieustannie przyspiesza? Spędzasz 8h przed komputerem, a później kolejne 2h patrząc w inne urządzenie? Natura Cię woła na wiele sposobów, ale jesteś zbyt zajęta/y, aby odpowiedzieć na to wezwanie? Ten wyjazd jest dla Ciebie! Lokalizacja: Gozo to mała wyspa, która znajduje się w odległości 30 min promem od Malty. Gozo jest znane z niesamowitych widoków, wysokich klifów, czystego morza i wyjątkowych lokalnych wiktuałów. Na Gozo żyje się wolno i spokojnie, cywilizacja wciąż jeszcze nie zmieniła tego miejsca. Gdzie nie spojrzysz, tam widać morze. Angelina Jolie wybrała właśnie Gozo jako plan zdjęciowy do filmu "Nad morzem". Wyspa ta jest także celem wycieczek odkrywców i badaczy starożytności z uwagi na megalityczne budowle, które pochodzą z 4000 roku pne, a które są starsze niż piramidy egipskie. Zakwaterowanie: Do naszej dyspozycji jest luksusowy dom usytuowany w spokojnej okolicy Ghasri oraz słynnej świątyni T'a Piniu. Najbliższa restauracja znajduje się w odległości 900 m, sklep spożywczy 600 m, stolica Gozo - Victoria 1000 m, przystanek autobusowy 56 m, plaża 4 km. Mamy do dyspozycji:  7 sypialni (4 z podwójnym łóżkiem i 3 z pojedynczym), każda z własną łazienką, 9 łazienek (w sumie),  2 zew. baseny do własnego użytku,  przestronny taras,  grill,  w pełni wyposażoną kuchnię,   kominek,   jacuzzi,

 saunę i siłownię.   W domu jest ogrzewanie podłogowe i klimatyzacja. Wyżywienie: 3 wegetariańskie posiłki dziennie przygotowane z lokalnych produktów specjalnie dla nas przez wegetarian.

Hula: Każdego dnia (2 godziny dziennie po śniadaniu) będziesz się uczyć jak poruszać biodrami w rytmie dźwięków hawajskiej muzyki. Taniec hula to ważna część kultury Hawajczyków - uważany za głos ich duszy. Hula to wiele więcej niż taniec, to spuścizna tradycyjnych hawajskich wartości i tradycji przekazywanych w formie śpiewu i tańca. Taniec ten bardzo pozytywnie wpływa na ciało. Poruszając biodrami wprawiasz w ruch cały kręgosłup, wzmacniasz swoje ciało, a także podnosisz swoją energetykę.  Hula uważa się za formę medytacji w ruchu.
Hula tańczy się na boso, w szerokiej spódnicy lub pareo zawiniętym dookoła bioder.  Wycieczki: Będziemy odwiedzać miejsca mocy, które znajdują się na wyspie. Naszymi przewodnikami będą osoby, które mieszkają na wyspie i pokażą nam miejsca, których nie znajdziesz w oficjalnych przewodnikach. 
Odwiedzimy m.in:
-starożytne świątynie (6000 lat),
-ukryte jaskinie z widokiem na morze,
-źródła bogiń.
(Wycieczki zaplanujemy na miejscu w zależności od pogody) Powitania słońca: Każdego ranka na plaży zaśpiewamy tradycyjną hawajską pieśń na powitanie Słońca. To świetny sposób na rozpoczęcie dnia w pozytywny sposób.
Wieczory na luzie: Wieczory rezerwujemy na pracę z ciałem, będziemy wymieniać się masażami ciała, stóp, twarzy. Możemy się też porozciągać czy poćwiczyć jogę, w zależności od potrzeb.
Transport na wyspie: Będą na nas czekały samochody, które zawiozą nas do miejsc mocy na wyspie.
Jak będzie wyglądał nasz dzień? (plan, który jest zależny od pogody) 7.30 - powitanie słońca na plaży  9.00 - zdrowe śniadanie  10.00 -12.00 - hula  13.00 - przekąski na lunch  15.00 - 18.00 wycieczki

Organizatorki Magdalena: Magda mieszka na wyspie już 6 lat, od kiedy wybrała Gozo na swój dom. Jest nauczycielką masażu Lomi Lomi, wegetarianką i mamą ślicznej Sheeli. Aga: Aga tańczy hula od 8 lat. Widziała tyle dobrych zmian, które przyniosło hula, że 3 lata zdecydowała się dzielić tańcem z innymi. Zakochała się w Gozo i jego transformującej energii a hula na Gozo jest spełnieniem jednego z jej marzeń. 
Mama dwóch prawie dorosłych synów.

Inwestycja: 660 eur W domu może mieszkać 14 osób, więc jeśli chcesz zarezerwować miejsce, skontaktuj się z nami. Potwierdzeniem rezerwacji będzie 200 eur zaliczki. Cena nie zawiera: biletów lotniczych na Maltę,
biletów promowych na Gozo - 4 eur,
transportu z lotniska na prom - możemy pomóc go zorganizować. Przyjedź na Gozo, żeby z nami jeść, kochać i tańczyć hula! Aloha!